26 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas trzecich pod opieką wspaniałych Pań Justyny Czyżewskiej i Katarzyny Barańskiej. Oklaskom nie było końca. Wspaniały występ i piękny początek okresu odpoczynku, wyjazdów i nowych przygód. Życzymy słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

