W ostatnim miesiącu roku szkolnego 2025/2026 świetliczakiem zasługującym na wyróżnienie została uczennica klasy 1C Natalia.
To mądra, niezwykle kulturalna, pomocna ale przede wszystkim bardzo grzeczna dziewczynka. Grzeczność ta polega na słuchaniu poleceń opiekunów, aktywnym uczestnictwie na zajęciach dydaktycznych, reagowaniu na potrzeby nauczycieli, koleżanek i kolegów, używaniu zwrotów grzecznościowych i po prostu zachowaniu zgodnie z regulaminem świetlicy. Niby nic nadzwyczajnego, bo tak powinno zachowywać się każde dziecko ale dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Natalia z klasy 1C jest pilną słuchaczką w trakcie zajęć świetlicowych, doskonałą partnerką w czasie wyjść na boisko szkolne i świetną towarzyszką zabaw. W pełni zasługuje na tytuł Świetliczaka miesiąca.
Gratulujemy!
Nauczyciele świetlicy

