Rajd na ścieżkę edukacyjną w Sufragańcu

Uczniowie klas drugich uczestniczyli w rajdzie na ścieżkę edukacyjną w Sufragańcu. 
Podczas wędrówki towarzyszył nam przewodnik z Nadleśnictwa  Kielce, który w ciekawy sposób przybliżył dzieciom tajemnice lasu. Uczniowie poznawali gatunki drzew i roślin, dowiedzieli się, jak funkcjonuje ekosystem leśny oraz jak należy dbać o przyrodę.
Po części edukacyjnej odbyło się wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Był to czas integracji, rozmów i odpoczynku na łonie natury.
Dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa Kielce za interesujące zajęcia i miłe przyjęcie. 🌲🌲🌲
Jolanta Marzec,Ilona Chatys,Agnieszka Ślęczka