Wczesnym rankiem uczniowie klas 7b, 6b, 4a oraz 4b wyruszyli na pełną atrakcji wycieczkę do Wieliczki i Krakowa. Choć niektórzy jeszcze ziewali po porannej pobudce, wszystkim dopisywały dobre humory i chęć do odkrywania nowych miejsc.
Pierwszym punktem naszej wyprawy była Kopalnia Soli w Wieliczce...

