Z przyjemnością informujemy, iż w kwietniu laureatem plebiscytu na Świetliczaka miesiąca został Wojtuś, uczeń klasy 2a.
Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że aby otrzymać ten wyśrubowany regulaminem tytuł, należy wykazać się nie tylko znajomością i stosowaniem regulaminu świetlicy ale również...

