Z radością ogłaszamy LAUREATÓW tegorocznego Konkursu świetlicowego pod hasłem „Ozdoba Wielkanocna.”
Wszystkie prace zostały wykonane bardzo starannie, widać było, że zostało włożone w nie wiele pracy i kreatywności. Każda praca była inna, mimo że nawiązywała do tych samych tradycji świątecznych...

