Uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie "Do hymnu z Ministrem Sprawiedliwości" z okazji 107. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości . Celem konkursu jest rozwijanie postaw patriotycznych, kształtowanie szacunku do symboli narodowych oraz pielęgnowanie polskich tradycji i...

