Stało się! 28 września, podczas głosowania na członków Zarządu Samorządu Uczniowskiego młodzież dokonała wyboru.
Do urny dotarło 88% uczniów z klas 5-7 oraz 2, 3 gimnazjum.
Większość zadecydowała, że w tym roku szkolnym reprezentować ich będzie Paweł Soboń (56 głosów). Jedynie 4 głosy mniej...

