W dniu 7.12.2017 r. klasy III a i III d były na wycieczce przyrodniczej w siedzibie Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych związanych z realizacją Podstawy Programowej.
Treści dotyczyły parków krajobrazowych i zwierząt żyjących w...

