W dniu dzisiejszym odbył się I etap konkursu - Czytasz-Wygrywasz. Uczniowie pisali test ułożony przez pana Marcina Dzikowskiego ze znajomości opowiadań Agaty Christie. W konkursie brało udział 19 uczniów, a maksymalną liczbę pkt.- 20 zdobyli następujący uczniowie:
- Kapinos Aleksandra - 6a
- Siudak...

